Blog

Září 2020 / Abbott
Každý sken s FreeStyle Libre je jako dílek mozaiky. Čtečka ji pro vás poskládá. A vy můžete z přehledných grafů vyčíst, co ovlivňuje váš typický den.
Srpen 2020 / Abbott

Zbavit vás jich úplně? To ani FreeStyle Libre nedokáže. Ale pomůže vám, abyste o hypoglykémiích věděli včas a mohli jim lépe předcházet.

Červenec 2020 / Abbott

Skokům v hodnotách glykémie se sice nevyhnete, ale je dobré mít je pod kontrolou. Pomůžou vám s tím hned dvě funkce FreeStyle Libre.

Červen 2020 / Abbott

Váš život bude opět plný akce. Se systémem FreeStyle Libre se můžete těšit na léto bez starostí.

Květen 2020 / Abbott

Úspěšná léčba přeje připraveným. Co zjistíte sami doma, co budete potřebovat k návštěvě lékaře a co na ní můžete probrat?

Únor 2020 / Abbott

Přišel vám poprvé domů systém FreeStyle Libre? Je čas se seznámit. Máme pro vás pár tipů a triků, se kterými první aplikaci zvládnete jako po másle.

Leden 2020 / FreeStyle Libre

Nastávající maminky-diabetičky to nemají lehké. Hypoglykémie přichází bez varování, porod se může zkomplikovat, dítěti i matce hrozí dlouhodobé zdravotní problémy. Ale neházejte flintu do žita. S pomocí doktorů a pravidelného měření všechno zvládnete.

Prosinec 2019 / Abbott

Jen přiložit čtečku a je hotovo. Jenže co je hotovo? Čtečka neumí pouze skenovat data ze senzoru, ale ukáže vám i řadu užitečných reportů.

Listopad 2019 / Abbott

Co musíte vědět před aplikací senzoru FreeStyle Libre? A proč se s tímto monitorovacím systémem nemusíte bát sprchovat, plavat ani sportovat?

Listopad 2019 / Abbott

Diabetiky potěšila změna úhrad ze zdravotního pojištění, která bude platit od ledna roku 2019.