SOFTWARE

STÁHNĚTE SI TAKÉ SOFTWARE FREESTYLE LIBRE

Software FreeStyle Libre neslouží pro stanovení diagnózy ani screening onemocnění diabetes mellitus. Uživatelé musejí mít na paměti, že software Freestyle Libre je pouze nástroj ke správě informací, a proto není určen jako náhrada za pomoc lékaře nebo zdravotní sestry. V případě jakýchkoli otázek nebo obav týkajících se léčby diabetu by se měli pacienti vždy obrátit na lékaře nebo zdravotní sestru.

Identifikujte hypoglykémii
Zjistěte opakující se vzorce a zlepšete svůj životní styl
Již nemusíte pracně zapisovat data do tabulek. Software udělá práci za Vás
Identifikujte oblasti, na které se může zaměřit Váš lékař,
a sledujte vývoj

Určené použití

Software FreeStyle Libre je určen pro pacienty a lékaře nebo zdravotní sestry jako pomůcka při prohlížení, analyzování a hodnocení informací jako jsou výsledky měření koncentrace glukózy ze senzoru, výsledky měření glykémie, výsledky měření ketolátek v krvi a další data načtená ze systému pro okamžité monitorování glukózy FreeStyle Libre, jako doplněk efektivního programu kontroly a léčby diabetu.

Software FreeStyle Libre neslouží pro stanovení diagnózy ani screening onemocnění diabetes mellitus. Uživatelé musejí mít na paměti, že software FreeStyle Libre je pouze nástroj ke správě informací, a proto není určen jako náhrada za pomoc lékaře nebo zdravotní sestry. V případě jakýchkoli otázek nebo obav týkajících se léčby diabetu by se měli pacienti vždy obrátit na lékaře nebo zdravotní sestru.

Systémové požadavky

Počítač s jedním z následujících operačních systémů:

  • Microsoft Windows 7 (32 nebo 64 bit)
  • Microsoft Windows 8 (32 nebo 64 bit)
  • Microsoft Windows 10 (32 nebo 64 bit)
  • OS X El Capitan a vyšší

Minimální požadavky: počítač s USB 2.0, 1,6 GHz dvoujádrovým procesorem a 2 GB RAM